Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panna

Žena Panna - Na stopě skryté rozkoši

Má vybrané způsoby a dokonalý, pěstěný zevnějšek. už proto upoutává jen určitou kategorii mužů, udržuje však tak jako tak odstup a podvědomě dává najevo, s kým by se ráda dala do hovoru a s kým ne. Při zábavě se většinou chová zdrženlivě, vážně a důstojně. Je skromná a zdrženlivá.

Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, že byl šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. Žen a Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex. Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování.

Muž Panna - Džentlmen mezi milenci

Jestliže se o někom mluví, že je vždycky "jako ze škatulky", pak je to muž v Panně. Je to dobrý a trpělivý posluchač, je svědomitý, uvolněný a plný humoru. Ženy jsou pro muže v Panně cosi zcela kuriózního. Tyto bytosti musí nejdříve důkladně zkoumat, a to tak dlouho, dokud není přesvědčen, že jistá žena splňuje všechny předpoklady a že si ho zasluhuje. V těchto těžkých zkouškách zřejmě jen málokdo obstojí, proto muži Panny zůstávají často sami a svobodní.

Dává ženě najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotykprstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapis. Muž v panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť. Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě.

Hodí se k sobě? A proč?

Panna - Beran

Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.

V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.

Panna - Býk

Velmi se přitahují. Panny potřebují neustálé povzbuzování a vzrušení a to u Býka nachází. Býk musí dbát na to, aby neupustil uzdu svému temperamentu, aby to Pannu nevylekalo. Partnerství v této konstalaci může fungovat.

Panna - Blíženec

Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Panna je velice zdrženlivá, senzitivní a introvertní, naprostý protiklad Blížence. Nenechá jen tak nahlédnout do své duše. Blíženec si musí počínat velmi opatrně.

Panna - Rak

V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměli být problémy.

Panna - Lev

Lépe funguje vzah mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou , protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.

Panna - Panna

Pravděpodobnost, že se žena a muž v Panně setkají a sblíží se, je velmi malá. Právě Panny potřebují protiklady a třecí plochy, aby je nějaký člověk vůbec zajímal. Zde si jsou však muž a žena příliš podobní. Eroticky mají pochopitelně mnoho společných rysů, ale pak bohužel už žádná jiskra nepřeskočí. Na láskyplná partnerský vztah, jsou oba příliš vypočítaví. Časem vznikne určitá prázdnota, neboť maximum, co každý z nich tomu druhému může nabídnout, je ochota ke kompromisu. V konstelaci Panna-Panna se vlastně nejlíp daří přátelství.

Panna - Váhy

Váhy mohou být pro skeptickou Pannu nebezpečné. Ještě než se ti dva sblíží, jsou si už zase z cesty, aby se někdy náhodou opět setkali. Ale pak se opravdu srazí, a to tak, že se rozchod zdá nemožný. Člověk narozený ve Vahách pannu tělesně přitahuje. V sexu se navzájem přitahují a přizpůsobují. Zanícení, vzájemná touha v tomto vztahu rychle vyhasíná. Panna potřebuje lásku bez zábran, partner ve Vahách se projevuje jako velice povrchní a s city Panny si zahrává. Panna i Váhy mají dostatek fantazie k harmonickému partnerství.

Panna - Štír

Štírovo vystupování, sebejisté, elegantní a obratné, způsobí, že Panna zírá plna obdivu s otevřenými ústy. Člověk ve Štíru totiž na Pannu působí poněkud tajemně. Panny se možná poněkud přeceňují, jestli věří, že by mohly proniknout do Štírova nitra. Ten je totiž velmi uzavřený, a když nechce, prostě to nejde. Štírův sex je velmi zvláštní, nehledě na to, že si pro sebe nárokuje vůdčí roli. Panna časem nutně zjistí, že už nemá sílu na to, aby si Štíra opravdu udržela. Chce ho spoutat, zabrat jen pro sebe. Výhledy na harmonické soužití těch dvou jsou špatné.

Panna - Střelec

Člověk narozený ve Střelci má zajímavé charisma, hodně elánu a je obklopen jistou nepřístupností, která Panny neustále přitahuje. Tito dva vedou ty nejzajímavější rozhovory a diskuse, oba objevují společné koníčky. Sex je přivádí do extáze. I přes toto milostný vztah obvykle ztroskotá, ale zůstávají spolu přáteli. Je to její druh pro důvěrné rozhovory a příjmné večery.

Panna - Kozoroh

Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.

Panna - Vodnář

V chaotickém Vodnáři se setkává pořádkumilovná Panna se svým protipólem. Z Vodnáře vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemež člověka narozeného v Panně fascinuje také svou mystikou. Panna ví, že jí Vodnář dá hodně síly, že jí umožní se uvolnit. Jestli Panna ve Vodnáři nevyvolá pocit, že omezuje jeho svobodu, může si ho udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně.

Panna - Ryby

Panna o Rybě ví, že nemá nejmenší šanci do duše Ryby prokouknout. Oba u sebe navzájem čekají na znamení, ale nikdy neudělá ten první krok. Partnerský vztah Panna-Ryby se sice vyskytuje zřídka, když však přece jen vznikne, funguje bezvadně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

_______

(Bourák, 23. 3. 2010 20:03)

ke mě se to dost hodí!