Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lev

Žena - Lev - Kočičí mazlení

Žena narozena ve Lvu je opravdu někdo. Má perfektní make-up, účes, oblečení i chování. Miluje být středem pozornosti a být obklopována obdivovateli. Lvice je protikladné stvoření, nespoutané a křehké, svůdné, nevypočitatelné. Když hledá muže, tak jde za ním jako za kořistí. Protože potřebuje být obdivována, tak ráda flirtuje.

Lvice má velmi citlivý nos a přitahují ji muži, kteří krásně voní. Vzrušuje ji svalnatá postava. Miluje svádění muže, když má dojem,že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože chce být hýčkána. V milování odmítá těžkopádnost a hrubost. Nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu.

Muž - Lev - Milostný akt s rituály

Mezi mladým a starým Lvem existuje velký rozdíl. Když dochází k jeho přeměně, tak se z výstředního větroplacha stává usedlý mu. Mladý Lev je hvězda manéže. Upoutává na sebe pozornost všech žen a ostatní muži blednou závistí. Libuje si v luxusu, protože toto znamená kvalitu.Jeho chování je extrovertní.

Nepoctivost a zbabělost jsou v jeho rozporu.

Ženy a sex jsou pro Lva stejně důležité jako potrava. Je to silný sexuální bytost. Jeho žena ho musí náležitě uspokojovat a podle toho o ní také dobře pečuje. Vzrušuje ho, když se žena chová zdrženlivě, protože potřebuje cítit, že je dobyvatel. Když se miluje se ženou, potřebuje pocit, že její tělo zcela vlastní.Pro Lva je důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou.

Hodí se k sobě? A proč?

Lev - Beran

Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.

Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.

Lev - Býk

Od partnera Lva může Býk hodně očekávat, je však pro něj obtížné se mu přizpůsobit. Musí zvládnou lví autokratický komplex. Býk bude profitovat ze sexuálně lví velkorysosti. Lev umí snadno zraňovat a to Býkovi nedělá dobře. Aby si byli spolehliví partneři,tak musí být oba velmi trpělí.

Lev - Blíženec

Lev velmi rychle vytuší, že Blíženec je pro něho nebezpečí, nedá se tak snadno okouzlit. Zde příjde Blíženci vhod jeho nadání řeči.

Při sexu Blíženec může uplatnit dar nápaditosti, protože Lev se nechá rád laskat. Velkolepé experimenty si však Blíženec se Lvem neužije. Lev je zvyklý se rozhodovat sám a potřebuje pro sebe hodně volného prostoru. Vztah bývá velmi obtížný. Blíženec si nedokáže odpustit lidi ovlivňovat a dělat z nich hříčku svých rozmarů. Lva však takto zkrotit nedokáže.

Lev - Rak

Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačíjedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích - a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.

Budou-li se navzájem akceptovat, bude totospojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.

Lev - Lev

Oba milují výstřednosti, zpočátku je to svede dohromady, ale později je to zase rozdělí. Jí vadí jeho výstřední způsob života. Jemu vadí její hrdost a sebejistota. Ve všedním životě oba touží po nezávislosti a svobodě, však nikoli ve stejném směru. Tak nemůže jeden druhého kontrolovat, což je pro Lva důležité. Při sporech musí vždy jeden ustoupit.

Lev - Panna

Lépe funguje vzat mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou , protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.

Lev - Váha

Váhy sice Lvu poskytují pocit, že má převahu, tajně se ho však snaží ovládnout a profitují především ze lví velkorysosti. Dvě tváře partnera ve Vahách Lva matou.Ženě ve Lvu by se docela mohl podařit partnerský vztah s mužem ve Vahách, aniž by ztratila své dominantní postavení. Muži ve Vahách se rádi nechávají hýčkat, ale také je lze snadno uspokojit,protože nemají přehnané nároky. Komplikace ale nastávají v sexu. Člověk se Vahách sice také hledá vyrovnanost a hormonii, ale v jiné rovině než Lev.

Lev - Štír

Toto je naprosto náhodná známost. Stává se to, když je Štír v nouzi a panice - když v jistém smyslu prohrál - , a Lev toho cudáka hrdě a odvážně vysvobodí. Vztah většinou začíná vášnivě, ale potom chladně doznívá. Většinou vztah ukončí Lev. Je to tím, že Lev namá rád tahání za nos a toto dělá Štír s oblibou.

Lev - Střelec

Tady se setkávájí dvě velké energie a dochází k velkému třesku. Vztah je ale také proto velmi krátký. Střelec je velmi svobodomyslný a Lev si ho nedokáže upoutat na sebe. Je to škoda, protože to mezi oběma sexuálně hodně jiskří. Oba dokáží ve vztahu ctít svou nezávislost, Střelec ale očekává víc tolerance. Jestliže Lev toho hodně překousne, tak vzah může být velmi krásný.

Lev - Kozoroh

Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kohozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.

Lev - Vodnář

Na Lva působí duchaplnost a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni duchovně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnář Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah pohroma.

Lev - Ryba

Toto není optimální partnerství, eroticky je zajímavější. Ryba se dokáže přizpůsobit a Lev tak bude spokojený. Lvu ale začne časem vadit jeho velká oddanost. Lev na své straně potřebuje někoho, s kým se bude moct čas od času dostat do konfliktu. Na psychické úrovni se v tomto vztahu odehrává příliš málo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář