Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozozoh

Žena Kozoroh - Chladný oheň

Lidé si ji váží jako spolehlivé kolegyně, dobré kamarádky ale jako ženu se vším, co se pod tímto pojmem rozumí, ji berou spíš až na třetí pohled.Ženu v Kozorohu může člověk znát už dlouho, ale její opravdové přednosti poznává teprve postupně.Říká se o ní, že dává před společností přednost samotě, což je často pravda, ale stejně ráda je mezi lidmi, debatuje a vůbec se baví. Žena v Kozorohu dokáže být velice povýšená a svými nelítostnými komentáři se umí leckoho hluboce dotknout. Nemá ráda přetvářku. Umí do člověka dokonale prokouknout. Jestliže něco nevyjde tak, jak si to představovala, prodělá si své deprese a pak se z toho opět sama dostane.

Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě.S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti. Má-li partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si hledá sama.

Muž Kozoroh - V pohodlí monogamie

Na prvním místě je jeho povolání, potom on, pak dlouho nic a na konci, žena, kterou miluje. Mnohá žena si řekne, že před takovým mužem raději utéci. Ale tak zlé to zase není. Jen je třeba trochu nahlédnout do jeho nitra a odhalit jeho vtipnou, laskavou a dobromyslnou stránku. Muž Kozoroh je nepřístupný. Má impozantní a zajímavý zjev. Tento muž má svůj denní režim, do kterého mu nesmí nikdo zasáhnout. Kozoroh je pečlivý, ctižádostivý a má profesní úspěch.Muž Kozoroh potřebuje kolem sebe lidi, kteří sdílejí jeho koníčky. Většinou to nějak souvisí s tělesným pohybem.

Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy, vůči půvabům jiných žen je imunní.

Hodí se k sobě? A proč?

Kozoroh - Beran

Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.

Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.

Kozoroh - Býk

V sexualitě tu má Býk partnera, který je všemu přístupný. S Kozorohem nepotřebuje svádět a jde se přímo na věc. Býkovy by mohlo ve vztahu vadit, že Kozoroh nevyslovuje svá přání. Kozoroh je velmi uzavřená osoba. Také na nic nezapomíná, ani na hádky. Zato Býk rád zápasí.

Kozoroh - Blíženci

Kozoroh je pravý protiklad Blížence. Možná právě toto dává Blíženci pocit znovu se pokoušet o Kozoroha. V partnerském vztahu se musí Blíženec utkat s Kozorohem v mnoha zápasech, které mu často nejen zkazí náladu, ale také mu způsobí deprese, zejména, když Kozoroh ukáže svou tvrdohlavost.

Ve společném životě se bude Blíženec cítit jako ve vězení.

Kozoroh - Rak

V partnerské vztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když to práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží zpomalit. S sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelství je naprosto myslitelné, ne partnerský život.

Kozoroh - Lev

Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.

Kozoroh - Panna

Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.

Kozoroh - Váhy

Oba mají podobné vnímání, oba se sbližují opatrně, ale jejich vzájemný zájem vzrůstá.čase na Váhy působí Kozoroh hodně silácky a drsně. Pro ženy ve Vahách je muž v Kozorohu prostě příliš jiný. Jeho sex je jednoduchý, zatímco pro ni je cennější vynalézavost a především vnímavost. Kozoroh působí dojmem,jako by se při sexu jen uvolňoval, třebaže to tak nutně nemusí být. On však občas své pravé city prostě neprojevuje a to Váhu uvádí do nejistoty.

Partnerský vztah pravděpodobně nebude funkční.

Kozoroh - Štír

Štír dokáže přivést Kozoroha k flirtování. Kozoroh je náhle šarmantní a hovorný. Existuje tu samozřejmě erotická přitažlivost, ale k rozhodnému kroku před práh ložnice dojde jen zřídka. Kozoroh stále udržuje určitý odstup, což Štíra uvádí do nejistoty.

Často to bývá nevázaný sex, čím může Štír Kozoroha obšťastnit, neboť i ten má někdy sklon k výstřednostem. Vyjde to však jen tehdy, když je Kozoroh ochoten se podřídit.

Kozoroh - Střelec

Konečně se setkali dva, kteří ví, co chtějí. Na to oba dlouho čekali. Kozoroh vyzařuje spolehlivost a imponuje Střelcovi svým vystupováním. Střelec brzy pochopí, že se setkal s někým, kdo mu nebude dělat scény ani potíže, kdo mu ponechá volnost a nepůjde mu na nervy. Kozoroh jakožto partner zpočátku hodně toleruje, ale postupně se pokouší uspořádat vztah stále více podle vlastních představ, a ty se vždy neshodují s představami Střelce.

Kozoroh - Kozoroh

Důvěřují si od prvního setkání. Vědí, že jeden ve druhém potkal člověka svého druhu, a to jim dává pocit uvolněnosti. Dokonce spolu flirtují, aniž se cítí zavázáni k dalším krokům. V tomto svazku pravděpodobně stejně nevznikne nic víc než sympatie. Oba totiž instinktivně cítí, že by spolu dlouho žít nedokázali.

Kozoroh - Vodnář

S touto kombinací se setkáváme často. Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářem vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Navíc ho k němu přitahuje jeho tajemnost. Kozoroh také ví, že ve Vodnáři nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece mu nedokáže odolat. Vodnářovým šarmem se tady nechá strhnout dokonce i Kozoroh.

Kozoroh - Ryby

Také z tohoto setkání může vzejít úspěšný svazek. Třebaže člověk narozený v Rybách neupoutá Kozorohovu pozornost hned napoprvé, dovede trpělivě čekat na okamžik Kozorohovy slabosti. Kombinace ženy v Rybách s mužem Kozorohem potkávám řidčeji. Tento svazek by mohl být úspěšný, kdyby si oba partneři dopřáli trochu času, aby se jeden druhému přiblížil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kozoroh - Blíženec

(Sarah, 14. 8. 2013 22:03)

Já osobně jsem Blíženkyně a mám dost přátel ve znamení Kozoroha. Podle všech možných příruček se tato znamení k sobě moc nehodí, ale já mám své vysvětlení, proč to platit nemusí: s Kozorohem se dají vést inteligentní debaty, Kozorozi uvažují logicky, čísla a logické argumenty na ně platí. Takže pokud někdo říká, že Kozoroh nerad mění své názory, tak podle mě je změní spíš než ješitný Beran, Lev či Štír, protože Kozoroh chce dosáhnout svého cíle, a pokud mu někdo ukáže lepší cestu, tak ji přinejmenším zváží, protože tady je v sázce jeho úspěch, o který mu přece jde. A pokud mu jeho omyly brání cíle dosáhnout, umí být k sobě dostatečně tvrdý, aby si přiznal, že se mýlí. Ano, Kozorozi jsou k sobě někdy hodně tvrdí. A to jim jejich Blíženčí přátelé umí připomenout, když je chtějí rozveselit a dostat z jejich super vážné nálady, aby sami sobě taky něco odpustili ;-) Blíženci a Kozorozi navíc mají společného koníčka, a to je obchod. Pro Blížence je to vysoce zábavná a vzrušivá hra, pro Kozorohy je to prostředek pro získání postavení. Důležité však je, že to oba baví stejně, v tom si rozumí. Blíženec sleduje nejnovější trendy, zatímco Kozoroh zkoumá samotnou podstatu tržního systému a společně? Mohou ledacos dokázat, oba umí většinou náramně počítat... A srdeční záležitosti? Jako kamarádi si mohou, světe div se, popovídat i o zlomeném srdíčku. Kozorozi každou zradu nesou velmi těžce, i když asi nemají tendenci na počkání o tom s každým mluvit, ale právě Blíženčí otevřenost jim může pomoct rozvázat jazyk a dostat ze sebe dlouho skrývané a pohřbené pocity, které však mohou být nebývale silné. Myslíte si, že Blíženci ani nemohou začít mluvit o zlomeném srdci? Ale ano, mohou, dokonce častěji, než by mnozí čekali. Blíženci jsou někdy příliš otevření, nejsou podezřívaví, a tak se může snadno stát, že se otevřou nesprávnému a nedůvěryhodnému člověku, protože si nenechají dost času na jeho přezkoumání a poznání. Potom veselý Blíženčí úsměv ztuhne a utrpí jeho trochu naivní představa o tom, že má na každém rohu kamarády a přátele...

Re: Kozoroh - Blíženec

(Tkuste i tohle, 16. 8. 2017 10:58)

Každé znamení je trošinku jiné, možná se o sobě dovíte něco i zde --- https://www.erekce.cz/eroticky-horoskop-kozoroh/